Forum amatorskiej drużyny F.C Torpedo

Forum amatorskiej drużyny F.C Torpedo

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Szykowac forme na wiosnę!!! Celem jest awans do 1 ligi:)

#1 2010-03-10 16:24:48

grzesiekstg

Trenejro

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 107

Nowe zasady w nowym sezonie

Chciałbym wcielić nowe zasady odnośnie nowego sezonu. Otóż  jeżeli będziemy grać w Weekend mecz, proszę o potwierdzenie Piątek przebycie na mecz w celu ustawienia formacji,(bo  jesienią 5 minut przed rozpoczęciem meczu nie wiadomo było kto będzie.) A tak spokojnie w Piątek można  ustalić Skład.
Będą wydrukowane formacja , i ustawienie na mecz i przed meczem proszę się zapoznać.
Będziemy podzieleni na formacje Defensywna,ofensywna , żeby przy zmianach napastnik nie wchodził za obrońce. Jeżeli ktoś bedzie chciał zmianę proszę minute szybciej powiadomić ławkę rezerwowych , żeby rezerwowy przygotował się, bo ostatnio schodziliśmy nagle i z ławki rezerwowych i nie wiedział kto ma wejść.
            W tym sezonie Doszło sporo osób i troszkę odeszło, i nie będziemy mieli jednolitych strojów mam propozycje zeby jedna osoba zbierała stroje same koszulki  i na mecz przynosiła, Ale decyzja nalezy do was.

Myslalem nad ustawieniem i chcialbym podac swoja propozycje , podzielenia na formacje

Defensywn                                          pomoc                                        atak
1. Dariusz Suchocki                           1.Marcin Popiela                           1.Paweł  Potomski       
2.Grzegorz Andrykowski                    2.Lukasz Duda                             2.Kamil Bystrzak
3.Mariusz Mikołajewski                      3.Michał turowski                          3.(marcin popiela)
4.Michał żuczkiewicz                         4.Mariusz Magdzierczyk
5.krzysztof kuczkowski                     5.Marcin Michalski
6.Tomasz lis                                    6.Maciej........
7.Karol kobus                                  7.Piotr zuczkiewicz
                                                      8.Marcin Paluch
                                                      9.Kamil Wiłkopec
Moja propozycja tam gdzie sa kropki nie znam nazwisk, a nawiasy oznaczają ze jak kogoś zabraknie w formacji  to dana osoba zastępuje kogoś. to odnośnie ataku bo tylko 2 napastników mamy  reszta formacji silnie obsadzona i jeżeli ktoś się nie zjawi są osoby do gry.

Czekam na opinie pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez grzesiekstg (2010-03-11 22:53:27)

Offline

 

#2 2010-03-11 08:47:52

Marc11n

Lew murawy vel. Pogromca sędziów

1443993
Skąd: Wolne Miasto
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 70

Re: Nowe zasady w nowym sezonie

Karol Kobus.
Macieja nazwisko masz na 1 liście którą Ci dałem.
Kamil Wiłkopeć Ci umknął jeszcze - pomoc
Dorzuć Bartka Dygudaja (gra co drugi mecz)

Offline

 

#3 2010-03-11 22:05:05

Łukasz_Duda

Kapitan drużyny

4580591
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 139

Re: Nowe zasady w nowym sezonie

Ja mam trochę kwestię z innej beczki, ale proponuję rozpropagować to forum wśród członków naszej drużyny bo co z tego, że wchodzą tutaj najczęściej 3 osoby, ktore i tak są o wszystkim najlepiej poinformowane:D
To forum zostało stworzone po to żeby cała drużyna wiedziała co sie dzieje i gdzie się dzieje. No i oczywiście po to żeby wiedzieli ile kasy mają zapłacić:D Tak na serio to musimy rozdać wszystkim karteczki z adresem forum i przykazać żeby codziennie tu zaglądali.

Co do strojów to następujące osoby już nie grają u nas w drużynie:

Marek Kulczycki
Adrian Drelak
Marcin Lipka
Grzegorz Kantoch
Bartosz Zalewski
Łukasz Cetra
Michał Kotarski

Wszystkie te osoby posiadają stroje i sądzę że chętnie je odsprzedają naszym nowym zawodnikom. To będzie 7 kompletów strojów i w dużym stopniu rozwiąże to problem ich braku.

Offline

 

#4 2010-05-08 17:09:23

 spodob

Rezerwowy

3463512
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 14

Re: Nowe zasady w nowym sezonie

a gdzie ja jestem wpisany?? nie widze siebie


siła defensywy

Offline

 

#5 2010-05-08 21:15:38

Okeciak

Rezerwowy

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 18

Re: Nowe zasady w nowym sezonie

Łukasz ,są tacy którzy czytają ale nie piszą:)))

Zazwyczaj więcej gadam i wrzeszczę na boisku niż na forach.

Pozdrawiam
Mariusz (prawy obrońca)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl