Forum amatorskiej drużyny F.C Torpedo

Forum amatorskiej drużyny F.C Torpedo

Ogłoszenie

Szykowac forme na wiosnę!!! Celem jest awans do 1 ligi:)

#31 2009-10-03 19:52:14

Łukasz_Duda

Kapitan drużyny

4580591
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 139

Re: Nasza taktyka

marcin palusinski napisał:

Nie lepiej by bylo sprobowac zagrac to co gramy na treningach?

Odpowiadam: NIE!!!

Pierwsze mecze pokazały, że my nie umiemy wyprowadzić piłki, a tym bardziej rozegrać jakiejś akcji. Mamy pełno strat po których idą kontry i tracimy bramki. Gramy z silnym rywalem i taktyka musi być defensywna, a jedyna szansa na strzelenie bramki Rivierze to długie piłki do przodu i może jakimś fartem coś wpadnie. Ale oczywiście jak macie inną koncepcję to możemy zagrać innym ustawieniem.

Offline

 

#32 2009-10-03 20:13:21

grzesiekstg

Trenejro

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 107

Re: Nasza taktyka

JA   mam koncepcje taka zeby grac jedna taktyka , to bez sensu ciagle zmieniac ... pozatyym pytanie gdzie defensywni pomocnicy beda biegac? na srodku czy po bokach?  jezlei na srodku to nas skrzydlami rozjada ...ja  przystaje caly czas przy naszej pierwszej taktyce, i tak teraz ju za pozno zeby na niedziele zmieniac, ale od przyszlego meczu gramy jedna taktyka koniec zmieniania taktyk.

Offline

 

#33 2009-10-03 21:06:45

maximus1981

Łowca goli

9862791
Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 39

Re: Nasza taktyka

jestem za ze czesta zmiana taktyk nie wychodzi na dobre ale... grajac ustawieniem z jednym napastnikiem to trzeba spelniac jeden z dwoch przynajmniej warunków
1. mieć napastnika który wkręci kazdego i po meczu rozdać śrubokręty
2. mieć tak wybieganą i zgraną pomoc żeby dogrywała do tego napastnika

czy spełniamy choć jeden warunek?
NIE.
osobiście jestem za taktyką w której gra 2 napastników i ogarnięty i nie bojący sie gry klepką środkowy rozgrywający, znam takiego i nawet go przyprowadzilem na trening, mowa o Karolu, koleś przede wszystkim widzi grę podaje celnie i nie boi się starć.

Offline

 

#34 2009-10-03 22:25:45

Marc11n

Lew murawy vel. Pogromca sędziów

1443993
Skąd: Wolne Miasto
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 70

Re: Nasza taktyka

maximus1981 napisał:

jestem za ze czesta zmiana taktyk nie wychodzi na dobre ale... grajac ustawieniem z jednym napastnikiem to trzeba spelniac jeden z dwoch przynajmniej warunków
1. mieć napastnika który wkręci kazdego i po meczu rozdać śrubokręty
2. mieć tak wybieganą i zgraną pomoc żeby dogrywała do tego napastnika

czy spełniamy choć jeden warunek?
NIE.
osobiście jestem za taktyką w której gra 2 napastników i ogarnięty i nie bojący sie gry klepką środkowy rozgrywający

Popieram w 100 %

Offline

 

#35 2009-10-04 11:58:19

marcin palusinski

wice Kapitan

Zarejestrowany: 2009-09-01
Posty: 81

Re: Nasza taktyka

Grajmy na wiekszym boisku, zeby lepsza szybkosc sobie wyrobic i porzucmy mit rozgrywajaceg - bez sensu. nikt nie szuka podania do srodka, ani cofniecia do srodka, zrezygnujmy z rozgrywajacego poki tego nie wytrenujemy


W jedności siła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl